Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas, zdjęcie 1 z 6
Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas, zdjęcie 2 z 6
Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas, zdjęcie 3 z 6
Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas, zdjęcie 4 z 6
Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas, zdjęcie 5 z 6
Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas, zdjęcie 6 z 6

Damskie okulary przeciwsłoneczne czarne Viewa Bogas

Brak opinii
Cena: 144,00 zł

Kolor: Czarny

Rozmiar

Rozmiar: UNI

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Czarne damskie okulary przeciwsłoneczne Viewa Bogas

Te damskie okulary przeciwsłoneczne marki Viewa Bogas doskonale nadają się do dodania odrobiny stylu każdej stylizacji. Wykonane z wyjątkową dbałością o szczegóły, te czarne okulary przeciwsłoneczne są doskonałym wyborem dla każdej kobiety, która chce czuć się i wyglądać dobrze.

  • Marka: Viewa Bogas
  • Culoare: Czarny
  • Płeć: Kobiety
  • Styl: Nowoczesny i elegancki

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język