Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 1 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 2 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 3 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 4 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 5 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 6 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 7 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 8 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 9 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 10 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 11 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 12 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 13 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 14 z 15
Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas, zdjęcie 15 z 15
Nowość!

Elegancka brązowa koszula damska Purely Bogas

Brak opinii
Cena: 206,00 zł

Kolor: brązowy

Rozmiar

Rozmiar: UNI

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu
  • Koszula casualowa
  • Kołnierzyk
  • Bufiaste rękawy
  • Mankiety
  • Krata
  • Zapięcie na guziki
  • Materiał: gruba tkanina

*Modelka ma 167 cm wzrostu, waży 52 kg i nosi rozmiar UNIWERSALNY

*Możliwe jest wystąpienie niewielkich różnic w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/użytych materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie używanego przez Państwa urządzenia, w zależności od jego ustawień

Materiał

Tekstylia

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język