Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 1 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 2 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 3 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 4 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 5 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 6 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 7 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 8 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 9 z 10
Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas, zdjęcie 10 z 10

Biała casualowa koszula damska Rochele Bogas

Brak opinii
Cena: 247,00 zł

Kolor: Biały

Rozmiar

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu
  • Koszula casualowa
  • Kołnierzyk
  • Odczepiany srebrny dodatek
  • Zapinana na guziki
  • Ukryte guziki
  • Mankiety
  • Materiał - popelina

*Modelka ma 172 cm wzrostu, waży 53 kg i ma na sobie rozmiar XS-S

*Mogą wystąpić niewielkie różnice w odcieniu między rzeczywistymi kolorami produktu/materiałów a kolorami wyświetlanymi na ekranie używanego przez Państwa urządzenia, w zależności od jego ustawień.

Materiał

Popelina

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język