Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Damski kołnierz z naturalnego futra szary Fezilia Bogas

Damski kołnierz z naturalnego futra szary Fezilia Bogas

Brak opinii
Cena: 210,00 zł

Kolor: Gri

Rozmiar

Rozmiar: Uni

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 3–5 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Szary damski kołnierz z naturalnego futra Fezilia Bogas to luksusowy dodatek, idealny do uzupełnienia każdej stylizacji. Wykonany z najwyższej jakości naturalnego futra, ten szary kołnierz dodaje każdemu lookowi odrobinę elegancji i wyrafinowania.

 

  • Materiał: Naturalne futro
  • Culoare: Szary
  • Styl: Luksusowy

Ten kołnierz to doskonały wybór dla pań, które cenią jakość i styl. Łatwo dopasować go do różnych stylizacji, niezależnie od tego, czy mowa o eleganckiej sukience, czy grubym płaszczu na mroźne zimowe dni. Nie wymaga szczególnej pielęgnacji i jest łatwy w utrzymaniu.

Uwaga: Ze względu na naturalny charakter futra mogą występować niewielkie różnice w kolorze lub fakturze. Nie są one wadami, lecz potwierdzeniem autentyczności i wyjątkowości każdego produktu.

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język