Przejdź do treści

Dostawa w całej Europie Kup teraz (1 z 3)

0 produktów w koszyku

Menu

Kolekcja zimowa Odkryj produkty

Oferta kończy się 2 listopada 2026.

Damski kołnierz z naturalnego futra różowy Fezilia Bogas

Damski kołnierz z naturalnego futra różowy Fezilia Bogas

Brak opinii
Cena: 210,00 zł

Kolor: Roz

Rozmiar

Rozmiar: Uni

  • Dostawa standardowa: 22 zł

    Darmowa przy zamówieniach powyżej 853 zł

    Przewidywana dostawa: 2–4 lis

  • 14 dni na zwrot

    Pierwszy zwrot z każdego zamówienia jest bezpłatny, jeśli wybierzesz voucher

Szczegóły produktu

Dodaj odrobinę elegancji swojej stylizacji dzięki damskiemu kołnierzowi Fezilia Bogas, wykonanemu z naturalnego futra w różowym kolorze. Ten wyjątkowy dodatek doskonale uzupełni każdą stylizację, nadając jej więcej stylu i wyrafinowania.

  • Materiał: Naturalne futro
  • Culoare: Różowy
  • Typ: Kołnierz

Idealny na chłodną porę roku, ten kołnierz z naturalnego futra zapewni dodatkowe ciepło i komfort, nie ujmując stylizacji elegancji. Połącz go z kurtką lub płaszczem, aby stworzyć wyrafinowany i szykowny look.

Produkt jest dostępny w kilku rozmiarach. Zapoznaj się z tabelą rozmiarów, aby wybrać rozmiar najlepiej dopasowany do siebie.

Rozmiar Biust (cm) Talia (cm) Biodra (cm)
S 86-88 66-68 92-94
M 90-92 70-72 96-98
L 94-96 74-76 100-102

Niezależnie od okazji, damski kołnierz Fezilia Bogas to idealny wybór, aby dodać swojej stylizacji odrobinę elegancji i wyrafinowania.

Przewodnik po rozmiarach

Rozmiary i wymiary ciała
RozmiarXSSXS/SMLM/LXLXXL
USA / Kanada242-4686-81012
Wielka Brytania686-8101210-121416
Europa343634-36384038-404244
Australia / Nowa Zelandia686-8101210-121416
Biust (cm)86-8888-9288-9292-9696-10496-104104-108110-114
Talia (cm)62-6466-6862-6870-7274-7670-7678-8282-86
Biodra (cm)88-9090-9490-9494-9898-10298-102102-106108-112

Rozmiary XS-S i M-L odpowiadają kolumnom XS/S i M/L. Produkty w rozmiarze UNI mają jeden uniwersalny rozmiar.

Długości
ProduktStandardoweDługie
Spodnie (cm)100110
Legginsy (cm)9095
Jeansy (cm)8590

Jak się zmierzyć

Biust:
Zmierz pod pachami, wokół najszerszego miejsca biustu, trzymając miarkę poziomo.
Biustonosz:
Zmierz w okolicy biustu.
Talia:
Zmierz wokół naturalnej talii.
Biodra:
Stojąc ze złączonymi stopami, zmierz wokół najszerszego miejsca bioder.
Długość wewnętrzna nogi:
Boso zmierz od wewnętrznej strony uda do podłogi.

Ten przewodnik ma charakter orientacyjny.

Koszyk, 0 produktów

Ładowanie koszyka…

Wybierz rozmiar

Powiadom mnie

Zaloguj się

Twój kraj i język